Štěňata

V blízké a ani trochu vzdálenější době neplánujeme žádný vrh.

odchov u nás:
Štěňátka neodchováváme často, jejich příchod je vždy pečlivě plánovaný a moc se na ně těšíme. Každá naše fena nemá za život víc než dva vrhy. Se psy pracujeme a proto bychom víc vrhů ani nestihli. Po narození bydlí u nás v ložnici, až trochu vyrostou a vnímají svět, tráví v ložnici jen noc a přes den jsou podle počasí v bytě nebo na dvorku. Štěňata žijí v naší domácnosti, jsou zvyklá na běžné zvuky (rádio, vysavač, mixér,…), hrají si společně nejen se svou matkou, ale i se zbytkem smečky. Snažíme se je co nejvíce socializovat, poznají různé lidi, absolvují jízdu autem, navštíví město, zvykají si na neobvyklé povrchy a mnoho dalšího.
Štěně od nás odchází nejdříve v 8 týdnech s kupní smlouvou a výbavičkou do prvních dní (deka s pachem mámy a sourozenců, krmení na první dny, obojek, vodítko,…).
Stejně jako zbytek smečky i štěňata jedí hlavně syrové maso, kosti,…jinak řečeno BARF, ale snažíme se je zvykat i na kvalitní granule. Jako budoucího majitele štěněte si představujeme člověka, který bude mít stejně jako my psa jako kamaráda a člena rodiny. S budoucím majitelem rádi zůstaneme v trvalém kontaktu, poradíme, pomůžeme.