Víkend plný belgičáků v Mladé Boleslavi

holky

O víkendu 8. a 9.6. se v Mladé Boleslavi konala Klubová a speciální výstava Belgických ovčáku, v sobotu doplněná o závod obedience a v neděli Mistrovství BO a AUO v agility.

Tentokrát poprvé jsem se účastnila s oběma holkama. Chiwa se oba dny vystavovala, Yahoo v sobotu závodila v OB Z a v neděli se jen flákala :-).

Sobota byla dost náročný den, příjezd z kempu (moc jsme se v noci nevyspali), trénink pak skupinové odložení. Potom šla Yahoo odpočívat do klece a já pomáhala u závodů. Zetka šly až na konec a  tak jsem se trochu obávala jak stihnu odcvičit a zároveň vystavovat. Nakonec všechno klaplo a stihla jsem odcvičit s Yahoo i vystavit Chiwu. Bohužel moje nervozita trochu poznamenala Yahoonky výkon hlavně co se týče chůze u nohy.  Ale i tak jsme zvládly odcvičit na pěkných 241,5 bodu a známku výborně. Hned potom, jsem odběhla uklidit Yahoo, převléknout se a jít připravovat Chiwu do kruhu. Během venčení jsem se stavila u obedience a dozvěděla se překvapující věc, s Yahoo jsme skončili na prvním místě a kromě to jsme byli i nejlepší BO v OB Z 🙂 Hned jsem pospíchala ke kruhu maliňáků a čekala než na nás příjde s Chiwou řada. Chiwa se bohužel nechtěla moc nechat osahávat od paní rozhodčí a tak VD 1, před její sestrou Kaelou. Musíme tedy ještě zapracovat na předvedení.

Neděle bylo o dost poklidnější, hlavně díky tomu, že jsem se věnovala už jen vystavování Chiwy. Stejně jako v sobotu bojovala v kruhu Chiwa se svou sestrou Kaelou. Tentokrát se paní rozhodčí líbila sestra víc a Chiwa tedy získala V2, r.CAC a ČKŠ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *