Treibballové závody

Ač se treibballu Yahoo věnuje rekreačně delší dobu, teprve letos 16.1. vyrazila na první závody. Závodily jsme v kategorii FUN, kde měl pes za úkol dovalit jeden gym ball do brány na vzdálenost cca 8m. Protože nám míč ujel z cesty k hrazení a tam jsme se trochu zamotaly, skončili jsme na 6. místě.

ZVOP – zkoušky vloh ovčáckého psa, 20.8.2011

Zkusit s Yahoo ZVOPky jsem chtěla dlouho, možná od začátku :-). V březnu jsme byli u ovcí a já si potvrdila, to co jsem si myslela, že má vlohy. Takže jen zbývalo najít vhodný termín zkoušek a přihlásit se. Bohužel první termín, který se mi hodil byl až skoro na konci srpna.

zkouška ZOP, 16.7.2011

Na začátku týdne mě napadlo, že půjdu s Berry v sobotu na zkoušku ZOP. S Beruškou jsme necvičili poslušnost skoro dva roky. Poslední pořádné tréninky byly, když byla Berry březí. Od té doby jsme dělaly jen málo, víc jsme se věnovali agility, stopám a učení triků. Snažila jsem se tedy během pár dnů Berušce osvěžit Read More…

posilování na míčích, 22.5.2011

S Berry se už delší dobu věnuji posilování na gymnastickém míči. Zatím jsem čerpala informace jen z článků a videí na internetu. Když jsem narazila na seminář o cvičení na míči s Markétou a Veronikou Urbáškovými v Olomouci neváhala jsem a přihlásila se. 

pasení, 19.3.2011

Už delší dobu jsme se s Alicí domlouvali, že zajedeme někam zkusit pasení. Ve středu nadešel ten čas. Ráno jsem s Yahoo a oblečením na převlečení vyrazila na finanční řízení. Co se školy týče je Yahoo už vážně profík. Celou přednášku prospala, cvika stejně tak. Jen občas byly slyšet její komentáře k záživnosti výuky. Ještě, Read More…